Читайте нас у Telegram Читайте нас у Telegram

На Донбасі загинув український військовий, є поранені

Читати російською
Слово і Діло

За добу, 16 грудня, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 5 порушень режиму припинення вогню. Загинув український військовий.

Як інформує штаб ООС, у напрямку Новолуганського окупанти вели вогонь зі стрілецької зброї, поблизу Пісків – з мінометів калібру 82 мм та станкових протитанкових гранатометів.

Скільки було зафіксовано обстрілів в зоні ООС протягом листопада, дивіться на інфографіці.

У районі Золотого-4 та Травневого противник стріляв з автоматичних станкових гранатометів, неподалік Павлополя - зі стрілецької зброї.

Внаслідок ворожих дій один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав поранення. Воїн перебуває в лікувальному закладі. Стан його здоров’я – задовільний.

Один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав поранення, несумісне з життям.

Українські захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, та змусили противника припинити обстріли. Станом на 7 годину ранку, 17 грудня, порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

heading order

fix

Поділитися: