В ООН оцінили збитки для туризму через COVID-19

Читать на русском
Через пандемію COVID-19 світовий туризм в 2021 році може недоотримати доходи на суму в 2 трлн доларів. Цей показник можна порівняти з сумою втрат у 2020 році.
Фото з відкритих джерел.

Через пандемію COVID-19 світовий туризм в 2021 році може недоотримати доходи на суму в 2 трлн доларів. Цей показник можна порівняти з сумою втрат у 2020 році.

Про це сказано у доповіді Всесвітньої туристської організації ООН (UNWTO).

ЄС виключає Україну зі списку «зелених» країн: як це позначиться на туристахУкраїна залишить зелену зону Євросоюзу 9 листопада. Що це означатиме для туристів – у матеріалі.

Незважаючи на те, що UNWTO в липні-вересні зареєструвала приріст туристів у різних країнах, у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, проте ці цифри на 64% нижче рівня 2019 року.

«У той час як Європа, а також Північна і Південна Америки показали відносне зростання в третьому кварталі 2021 року, число прибуттів в Азійсько-Тихоокеанський регіон скоротилося на цілих 95% в порівнянні з 2019 роком», - йдеться в повідомленні.

Згідно зі звітом нерівномірні показники вакцинації у світі та нові мутації COVID-19 можуть вплинути на і без того повільне відновлення.

Раніше президент Володимир Зеленський оголосив про створення національного українського перевізника за участю європейської авіабудівної компанії Airbus.

Тепер в Україні можуть подешевшати внутрішні авіаперельоти.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал