Окупанти в Криму створили загони «кіберстукачів»

Читать на русском
У Криму окупанти створюють молодіжні кібердружини зі школярів і студентів, які займаються пошуком забороненого контенту.
Фото з відкритих джерел

У Криму окупанти створюють «молодіжні кібердружини» зі школярів і студентів, які займаються пошуком забороненого контенту.

Про це у своєму звіті повідомляє «Асоціація реінтеграції Криму».

«Кібердружинники» надають допомогу ФСБ та Роскомнагляду. Вони займаються ручним моніторингом соціальних мереж у пошуках забороненого контенту. Наразі в ній перебуває 20 тисяч осіб у «32 регіонах Росії».

«Стримування народного невдоволення шляхом посилення покарань за «екстремізм» традиційне для російського імперського менеджменту. І тепер в окупованому Криму можна отримати «штраф» за випадково натиснутий лайк чи за нерозважливо зроблений репост, а якщо таке «кричуще порушення» «виявлять» повторно протягом року, то можна отримати й реальний «тюремний строк», – зазначають у звіті.

Переслідування кримських татар: скільки політв’язнів з’явилося за період окупаціїСкільки політв’язнів з’явилося за період окупації в Криму та якими були найгучніші переслідування кримських татар, дивіться на інфографіці Слово і діло.

Також додають, що головна «кібердружина» знаходиться у «Севастопольському державному університет», як у ключовій установі регіонального рівня з підготовки кадрів для російських спецслужб. Окрім того, восени 2021 року до «кіберстукацтва» вирішено було долучити студентів «Севастопольського промислово-технологічного коледжу».

Нагадаємо, в окупованому Сімферополі біля будівлі гарнізонного військового суду було затримано координатора «Кримської солідарності» Ділявера Меметова.

Раніше повідомлялося, що в окупованому Криму нарахували понад 230 випадків політичних переслідувань.

У Раді Європи закликали припинити переслідування кримських татар в тимчасово окупованому Росією Криму.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал