Скільки угод по ринку землі уклали українці за три з половиною місяці: озвучена цифра

Читать на русском
Лідерами з проданої та придбаної землі стали Кіровоградська, Харківська та Полтавська області
Ілюстративне фотоВідкрите джерело

З моменту старту роботи ринку землі, за три з половиною місяці, українці сумарно уклали 29 493 угоди з купівлі або продажу земельних ділянок.

Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

«Подали заяви для отримання доступу до Державного земельного кадастру 5129 нотаріусів. Всього заяв-5759, з них погоджено 5094, в черзі на розгляд — 3, відмову отримали 662» — сказано в повідомленні.

Скільки землі було у власності українських міністрів у 2020 роціНайбільше землі у власності міністра економіки Олексія Любченка – ділянка площею 4,4 гектара.

Що стосується розмірів придбаної та проданої землі, то сумарно угоди зареєстровані на 73447 гектар. Лідерами по проданій і придбаній землі стали Кіровоградська (10 150,3 га), Харківська (9 520,2 га) і Полтавська області (6 578,7 га).

Нагадаємо, 1 липня в Україні відкрився ринок землі сільськогосподарського призначення. До 2024 року купувати ділянки можуть тільки фізичні особи - громадяни України з обмеженням в 100 гектарів в одні руки.

З моменту запуску ринку землі та по 13 вересня включно на ринку землі уклали 15 533 угоди з купівлі-продажу землі. Лідерами стали Кіровоградська та Харківська області.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал