Посли країн G7 прокоментували перебіг судової реформи в Україні

Читать на русском
Посли країн «Групи семи» з питань реформ в Україні 23 вересня прокоментували перебіг судової реформи.

Посли країн «Групи семи» з питань реформ в Україні 23 вересня прокоментували перебіг судової реформи.

Про це йде мова на їхній сторінці у Twitter.

За повідомленням, посли «із розчаруванням звертають увагу на графік конкурсу Ради суддів» для відбору кандидатів до Етичної ради Вищої ради правосуддя.

Судова реформа в Україні: хто та як має займатися очищенням ВККС і ВРПСудова реформа в Україні призупинилася на етапі формування Етичної комісії. Слово і діло пропонує подивитися, які органи мають займатися очищенням ВККС та ВРП.

«Запропонований графік не відображає важливості та невідкладності цієї реформи. Посли продовжують закликати Раду суддів та всіх партнерів України забезпечити швидке висування експертів до Етичної Ради ВРП», – йдеться в повідомленні.

Представники групи підтримки реформ G7 також висловили стурбованість щодо законопроєкту №4533 «Про конституційну процедуру». Вони вказують на те, що реформа Конституційного суду має забезпечити прозорий відбір нових суддів КСУ.

«Усебічна судова реформа залишається найважливішим пріоритетом для G7 як така, що має вирішальне значення для успіху всіх реформ в Україні та виконання вимог народу України. Проведення цих реформ покращить інвестиційний клімат і здатність виконувати міжнародні зобов’язання», – заявляє представництво.

Раніше в ОПУ озвучили результати зустрічі щодо судової реформи.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: