Хабар головному слідчому ДФС: адвокату надати доступ до документів

Читать на русском
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання захисника обвинуваченого про надання тимчасового доступу до речей і документів.
Вищий антикорупційний судфото: «Слово і діло»

Вищий антикорупційний суд надав тимчасовий доступ до документів адвокату у справі одержання неправомірної вигоди керівником слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області Олександром Чепелем та адвокатом Сергієм Войтенком.

Такі рішення 8 вересня ухвалила колегія суддів ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як вказується, захисник одного з обвинувачених подав клопотання про тимчасовий доступ до документів Вищого антикорупційного суду, а саме судової справи, в якій ухвалювала рішення слідча суддя. Також адвокат просив надати доступ до документів Офісу генерального прокурора, а саме до витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань у справі Чепеля і Войтенка. Судді обидва клопотання задовольнили.

Нагадаємо, детективи встановили, що СУ ФР ГУ ДФС у Київській області розслідує справу за фактом ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах низкою фізичних осіб-підприємців під час господарських відносин з ТОВ «Столична ювелірна фабрика». Детектив вказував, що Чепель через Войтенка вимагав та одержав 50 тисяч доларів за припинення кримінального переслідування у кримінальному провадженні та неперешкоджання господарській діяльності Столичної ювелірної фабрики.

Зокрема, за твердженнями детектива, при обговоренні неправомірної вигоди, Чепель повідомив, що питання щодо цієї неправомірної вигоди потрібно вирішувати з адвокатом Войтенком та саме йому треба передавати грошові кошти. Адвокат, своєю чергою, повідомив у присутності заявника розмір неправомірної вигоди та сказав, коли та як будуть передаватись грошові кошти. Пізніше після одержанні коштів їх затримали. Засновник ТОВ «Столична ювелірна фабрика» залишив кошти в контейнері для паперу, який розташований у туалеті офісу адвоката Войтенка.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал