ВАКС не відсторонив від посади члена Комісії з азартних ігор

Читать на русском
Антикорупційний суд розглянув і відмовив у задоволенні клопотання детектива Національного бюро про відсторонення підозрюваного від посади.
Євген Гетьман

Вищий антикорупційний суд відмовився відстороняти від посади члена Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Євгена Гетьмана, якого НАБУ і САП підозрюють в одержанні 90 тисяч доларів неправомірної вигоди.

Таке рішення 14 вересня ухвалила слідча суддя ВАКС Наталія Мовчан, повідомили «Слово і діло» співрозмовники в антикорупційних органах правопорядку.

За їхніми словами, наразі невідомі причини відмови в задоволенні клопотання про відсторонення Гетьмана від посади члена Комісії з азартних ігор. Суддя має пізніше оголосити повне судове рішення.

Як відомо, антикорупційний суд узяв Гетьмана під варту з альтернативою 5 млн грн застави. За підозрюваного ці гроші внесли і він вийшов із СІЗО під обов'язки.

Нагадаємо, НАБУ і САП затримали члена Комісії з азартних ігор Євгена Гетьмана. За версія слідства, він вимагав та отримав 90 тис. дол. неправомірної вигоди від нібито представника приватного підприємця за прийняття Комісією рішення в його інтересах. Йшлося про визнання двох готелів в Чернігові та Запоріжжі такими, які можуть організовувати і проводити азартні ігри.

За словами Гетьмана, він контролює апарат КРАІЛ, а також вже налагодив взаємодію і досяг домовленостей з іншими членами КРАІЛ, з якими вибудував взаємодію на комерційній основі та надав кожному з них неправомірну вигоду у розмірі 1000 доларів зі своїх особистих коштів.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал