В ОПУ відреагували на заяву Лукашенка щодо України

Читать на русском
Україна не втручається у внутрішні справи Білорусі та готова підтримувати діалог із білоруським народом. Але Київ готовий дати потужну відповідь на недружні дії Мінська.

Україна не втручається у внутрішні справи Білорусі та готова підтримувати діалог із білоруським народом. Але Київ готовий дати потужну відповідь на недружні дії Мінська.

Про це сказав прессекретар президента Сергій Никифоров в ефірі телеканалу Україна 24 у понеділок, 9 серпня, у відповідь на заяви Олександра Лукашенка щодо України.

«Україна і всі демократичні держави сумніваються щодо юридичного статусу самого Лукашенка. Кризу можна розв'язати демократичним шляхом, але у Лукашенка не вистачило сміливості ним піти», - сказав Никифоров.

За його словами, президент Володимир Зеленський відзначає, що Україна залишається вірним другом Біларусі і готова підтримувати діалог із білоруським народом безпосередньо, але в політичні процеси всередині сусідньої країни не втручається.

«Сподіваємося, що не буде недружніх кроків щодо України з боку Лукашенка. А якщо будуть, то це отримає негайну і потужну відповідь, як нашої держави, так і міжнародної спільноти», - підкреслив спікер.

Никифиров додав, що зараз влада України спрямовує свої зусилля виключно на забезпечення безпеки на території країни і повернення її суверенітету.

Авіаблокада: для яких країн і чому закривали повітряний простірВипадки закриття повітряного простору через політичні причини – на інфографіці Слово і діло.

«Президент наголошує, що Україна бореться із бойовиками, а не тренує їх, як заявив Олександр Лукашенко. Заяви Олександра Лукашенка український президент вважає безпідставними», - сказав він.

Прессекретар також заявив, що президент України допускає думку, що відповідними заявами Лукашенка намагається відвести погляд суспільства від драматичних подій, які сьогодні відбуваються на території Білорусі.

«Кризу, котра почалася після президентських виборів, можна вирішити тільки демократичним шляхом. Але Олександру Лукашенку не вистачило сміливості ним піти», - резюмував Никифиров.

Нагадаємо, Лукашенко звинуватив Україну в «перекиданні бойовиків та боєприпасів до Білорусі».

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал