Апеляційний суд залишив фінансування для «Голосу»: НАЗК звернулося до Верховного суду

Читать на русском
Апеляційний адмінсуд залишив без змін рішення окружного адмінсуду столиці про часткове задоволення позов партії Голос.

Шостий апеляційний адміністративний суд залишив фінансування для партії «Голос», яке раніше призупиняло Національне агентство з питань запобігання корупції.

Таке рішення 30 червня ухвалила колегія суддів ШААС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, 11 січня стало відомо про позбавлення партії «Голос» державного фінансування з боку Нацагентства з питань запобігання корупції. Як стверджували у партії, у НАЗК є дві претензії до партії. Перша стосується оформлення угод та актів виконаних робіт у підрядників. Друга претензія полягає в тому, що «Голос» сплатив орендну плату за офіси трьох територіальних організацій.

У НАЗК тоді повідомляли, що партія «Голос» оформила низку договорів із фізичними особами-підприємцями на суму близько 1,1 млн грн щодо послуг, виконання яких документально належним чином не підтверджено. Серед таких послуг: медійний моніторинг, пошук інформації, соціологічні дослідження.

Не погодившись з таким рішенням, партія «Голос» подала позов до НАЗК в Окружний адмінсуд Києва. У ньому просили скасувати наказ Нацагентства про призупинення держфінансування «Голосу» та визнати протиправними дії НАЗК щодо складання акту та висновку стосовно про проведення аналізу звіту партії. ОАСК позов задовольнив частково і скасував наказ НАЗК про призупинення фінансування партії.

НАЗК рішення ОАСК оскаржило в Шостому апеляційному адмінсуд, щоправда суд Нацагентству відмовив. 23 липня НАЗК подало касаційну скаргу. Наразі її розглядає Касаційний адміністративний суд. Представник «Голосу» вже намагався відвести деяких суддів, втім йому відмовили. 4 серпня Касаційний адмінсуд відкрив провадження за скаргою НАЗК.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал