Естонія посилила охорону кордону через наплив білоруських мігрантів у Литву

Читать на русском
Через наплив нелегальних мігрантів в Литву з Білорусі Естонія збільшила число патрулів на своєму кордоні.
Українська правда

Через наплив нелегальних мігрантів в Литву з Білорусі Естонія збільшила число патрулів на своєму кордоні.

Про це повідомляє ERR.

У Департаменті поліції і прикордонній охороні Естонії вжили заходів у зв’язку зі зростанням потоків нелегальних мігрантів до Литви з Білорусі.

«По-перше, ми будуємо нову прикордонну інфраструктуру на східному кордоні. Ми хочемо, щоб нелегально потрапити до Естонії було складно. Це стосується не тільки огорожі, але і всього моніторингового обладнання», – розповів глава прикордонного контролю Егерт Белічев.

Втекли від репресій: хто з публічних людей Білорусі виїхав з країниЗ Білорусі після погроз були змушені виїхати кілька журналістів, а також головна опонентка Олександра Лукашенка на виборах.

Він також зауважив, що вони збільшили рівень готовності, частоту патрулювання і кількість патрулів як на зовнішньому кордоні ЄС, так і на внутрішньому.

Нагадаємо, в Литву направили естонський підрозділ поліції ESTPOL5 для захисту кордону, адже країна готується прийняти кілька тисяч біженців з Білорусі. Підрозділ естонських правоохоронців у складі десяти осіб приступив до роботи в районі міста Друскінінкай. Саме в цьому районі минулого тижня найчастіше фіксували порушення перетину кордону.

Уряд Литви оголосив надзвичайний стан у країні на державному рівні зв'язку з напливом нелегальних мігрантів з території Білорусі. За словами заступника міністра внутрішніх справ Литви Віталія Дмитрієва, мігрантів, які незаконно перетинають кордон Литви з Білоруссю, може бути понад 150 осіб щодня.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал