Група експертів ВООЗ, ЮНЕСКО та ЮНІСЕФ випустила оновлені рекомендації для Європейського регіону з питань шкільної освіти в період пандемії COVID-19.
Про це повідомляється на сайті Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я.
Зазначають, що школи мають якомога довше залишатися відкритими за наявності адекватних протиепідемічних та обмежувальних заходів, а державні органи повинні за річний період підготувати заходи, які забезпечать можливості для очного шкільного навчання в новому навчальному році.
«Літній період може стати для держав чудовою нагодою для здійснення необхідних заходів, що дозволяють обмежити захворюваність і уникнути закриття шкіл, яке, як ми вже бачили, призводить до руйнівних наслідків для освіти і для соціального і психічного благополуччя наших дітей і молоді. Ми не можемо допустити, щоб пандемія позбавляла дітей можливості здобувати освіту та розвиватися», – заявив європейський регіональний директор ВООЗ Ханс Клюге.
Водночас директор Регіонального бюро ЮНІСЕФ для країн Європи і Центральної Азії Афшан Хан заявила, що хоча в більшості країн діє дистанційне навчання, на дітях дуже погано позначаються втрата навчального часу і неможливість відвідувати школу. Особливо негативно це позначається на вразливих і маргіналізованих дітях.
Нагадаємо, в Європі вже склалися три умови для чергової хвилі коронавірусу. Серед них поява нового штаму Дельта, який призводить до зростання госпіталізацій і смертей.
Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ
та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»