МВФ змінив постійного представника в Україні

Читать на русском
Міжнародний валютний фонд призначив Ваграма Степаняна своїм новим постійним представником в Україні.
фото з відкритих джерел

Міжнародний валютний фонд призначив Ваграма Степаняна своїм новим постійним представником в Україні. На цій посаді він замінив Йосту Люнгмана.

Про це йдеться у заяві постійного представництва МВФ в Україні в середу, 30 червня.

Рік без траншів: чи є майбутнє у співпраці між Україною та МВФНардепи декларують намір реструктуризувати борги перед МВФ, а президент натякає на можливість перегляду умов співпраці із Фондом. Що відбувається у відносинах з МВФ та якими будуть наслідки у разі зупинення кредитування – аналізував Олександр Радчук.

Степанян приступив до виконання своїх службових обов'язків 28 червня. У той же час Люнгман повертається до штабу-квартири МВФ після чотирьох років на посаді постійного представника МВФ в Україні.

«Заміна постійних представників є усталеною практикою ротації персоналу», - йдеться в документі.

Ваграм Степанян - громадянин Вірменії, старший економіст МВФ з 2008 року. У 2006-2008 роках - економіст Світового банку. Закінчив Єреванський державний економічний університет і Лондонський університет. Володіє англійською, російською та іспанською мовами.

Нагадаємо, у Мінфіні заявили, що готові до будь-якого розвитку подій, проте кращим варіантом було б продовження співпраці з МВФ.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал