Мутація лямбда: у Британії знайшли новий штам коронавірусу

Читать на русском
Наразі у країні проводять лабораторні випробування. Проте всі випадки зараження британська влада пов'язує з поїздками за кордон.

У Великій Британії виявили шість випадків зараження штамом коронавірусу з Південної Америки.

Про це повідомляє служба громадської охорони здоров'я королівства в понеділок, 28 червня.

Зазначається, що Всесвітня організація охорони здоров'я привласнила новій мутації вірусу найменування лямбда, на основі літер грецького алфавіту, відповідно до якого організація позначає штами COVID-19.

Всі випадки зараження британська влада пов'язує з поїздками за кордон. Наразі у країні проводять лабораторні випробування, щоб краще зрозуміти вплив мутацій на поведінку вірусу.

В Індії нові смертельні наслідки коронавірусу у дітейДіти легше переносять коронавірус, але у деяких пізніше з'являється мультисистемний запальний синдром.

Лямбда-штам вперше виявили в Південній Америці, в тому числі в Чилі, Перу, Еквадорі і Аргентині. Передбачається, що лямбда володіє декількома мутаціями в шиповатому білку. Можливо, вони здатні вплинути на заразність вірусу, однак поки необхідні подальші дослідження.

При цьому, кількість хворих на коронавірусну інфекцію у Великій Британії на сьогодні перевищує чотири мільйони людей. Принаймні, одну дозу вакцини від COVID-19 отримали більш як 44 млн осіб.

Водночас, міністр закордонних справ Метт Генкок повідомляє, що 91 відсоток нових випадків у Британії складають зараження дельта-варіантом коронавірусу, який вперше виявили в Індії. Влада Великої Британії відзначала, що найчастіше заражаються молоді британці, які ще не встигли пройти вакцинацію.

Нагадаємо, що в Україні також почали фіксувати зараження дельтою.

Раніше ми повідомляли, що у Бразилії виявили новий штам коронавірусу класу «Лямбда».

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал