Зеленський підписав закон про підтримку авіакомпаній

Читать на русском
Президент Володимир Зеленський підписав закон, який сприятиме підтримці українських авіакомпаній.

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який сприятиме підтримці українських авіакомпаній.

Відповідний закон №1492-ІХ Рада схвалила 1 червня, повідомляє пресслужба глави держави в п'ятницю, 18 червня.

Документ сприятиме підтримці українських авіакомпаній в період переходу до використання літаків вітчизняного виробництва.

Закон продовжує до кінця 2024 року можливість експлуатації в Україні в режимі тимчасового ввезення з умовним звільненням від митних платежів літаків, ввезених українськими авіакомпаніями з оперативного лізингу.

В Офісі президента пояснили, що в такому режимі на митну територію України можуть ввозитися літаки з масою порожнього обладнаного апарата понад 10 тис. Кг, але не більше 30 тис. Кг і максимальною пасажиромісткістю від 44 до 110 місць.

«При цьому, відповідно до закону, уряд повинен врахувати в проєкті державного бюджету України на 2022 рік обсяг фінансування заходів Державної цільової науково-технічної програми розвитку авіаційної промисловості, зокрема про відновлення повномасштабного серійного виробництва цивільних літаків в Україні, освоєння виробництва вертольотів, створення умов для збереження частки ринку авіаперевезень для вітчизняних виробників», - йдеться в повідомленні.

Для забезпечення виконання поставлених в проекті закону завдань Зеленський звернувся до прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля з відповідним листом.

Раніше Зеленський підписав указ про мінімальну зарплату медиків.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: