Підкуп голови Держгеокадастру: підозрюваним знову продовжили обов'язки

Читать на русском
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків підозрюваних ще на два місяці.
Вищий антикорупційний судфото: «Слово і діло»

Вищий антикорупційний суд продовжив на два місяці строк дії обов'язків двох осіб, яких Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють у спробі підкупу голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Романа Лещенка.

Такі рішення 4 і 7 червня ухвалив слідчий суддя ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, ВАКС заарештував виконувача обов'язків начальника Головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області Юрія Климка та його посередника Олексія Ковальова. Пізніше за них внесли заставу для виходу з-під арешту. Після чого на підозрюваних поклали обов'язки.

У зв'язку з наближенням дати завершення дії обов'язків прокурор САП просив їх продовжити. Так, суд продовжив строк дії обов'язків Климка до 4 серпня, а саме: прибувати за першим викликом; не відлучатися із Хмельницької області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з будь-якими особами з приводу обставин, викладених у підозрі та здати на зберігання закордонні паспорти.

Також ВАКС продовжив до 7 серпня строк дії обов'язків Ковальова, а саме: прибувати за першим викликом; не відлучатися за межі Київської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з Климком та свідками з приводу обставин, викладених у підозрі; здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет.

Нагадаємо, НАБУ і САП затримали виконувача обов'язків начальника Головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області Юрія Климка за підозрою у спробі підкупу голови Держгеокадастру.

За версією слідства, він разом із посередником Олексієм Ковальовим планували передати 170 тисяч доларів неправомірної вигоди Лещенку за видачу наказів про виділення земельних ділянок підставним особам. Їх затримали після передачі другого траншу на загальну суму 51,9 тис. грн.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: