В Естонії завершилися військові навчання

Читать на русском
Міжнародні військові навчання Весняний шторм завершилися в Естонії. У них взяли участь майже 7 тисяч військовослужбовців з Естонії, США, Великобританії, Латвії, Польщі, Італії, Франції та Данії.

Масштабні міжнародні військові навчання «Весняний шторм» завершились в Естонії. Вони проходили з 17 травня до 5 червня. У них взяли участь майже сім тисяч військовослужбовців з Естонії, США, Великої Британії, Латвії, Польщі, Італії, Франції та Данії.

«Я задоволений тим, чого ми досягли за ці три тижні. Цілі навчань були досягнуті. Ми відновлюємо режим навчань в Силах оборони, який діяв до пандемії коронавірусу, скорочено тільки участь резервістів, яких в цьому році було залучено майже в десять разів менше», - заявив командувач навчаннями генерал-майор Індрек Сірел, пише ТАСС.

Міжнародні військові навчання: які маневри пройдуть в Україні в 2021 роціУкраїна в 2021 році проведе військові навчання за участю США, Великої Британії, Польщі та інших країн-членів НАТО.

В ході завершальних на цьому тижні навчань бойових стрільб були задіяні практично всі види озброєнь Сил оборони Естонії, дислокованих тут союзних частин, а також частин і підрозділів низки інших держав НАТО, які прибули на маневри: від кулеметів до гармат, ракет і танків.

Нагадаємо, «Весняний шторм» - це найбільші щорічні навчання сил оборони, метою яких є бойова підготовка різних підрозділів естонської армії і взаємодія з військовослужбовцями союзників з НАТО.

Торік у «Весняному штормі» брали участь майже 3,2 тисячі військовослужбовців естонських сил оборони і військові з Великої Британії і Франції, що входять до складу розташованого в Естонії міжнародного батальйону НАТО.

«Слово і діло», писало які маневри пройдуть в Україні в 2021 році.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал