В Україну прибула представницька делегація сенаторів США

Читать на русском
28 травня американський сенатор Джин Шахін анонсувала робоче турне країнами Східної Європи, яке здійснить двопартійна делегація Конгресу США під її головуванням.

В Україну прибула представницька делегація американських сенаторів у складі Джин Шахін (Демпартія), Роберта Портмана (Республіканська партія) і Крістофера Мерфі (Демпартія). Сенатори США обговорять зміцнення України на тлі російської агресії.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник міністра закордонних справ Євген Єнін.

«Щойно представницька делегація американських сенаторів у складі Джин Шахін (Демпартія), Роберта Портмана (Республіканська партія) і Крістофера Мерфі (Демпартія) прибула з візитом в Україну! Завтра будемо говорити про те, як разом зробити Україну сильнішою!!!», - йдеться в повідомленні.

28 травня американський сенатор Джин Шахін анонсувала робоче турне країнами Східної Європи, яке здійснить двопартійна делегація Конгресу США під її головуванням. Делегація відвідає Україну, Литву та Грузію, щоб підтвердити прихильність США своїм партнерам.

Як розповіли в посольстві, перебуваючи в Україні, американські сенатори будуть заохочувати продовження реформ, спрямованих на зміцнення демократії, і висловлювати солідарність з Україною на тлі російської агресії.

Американський сенатор також підкреслила, що США підтримують Україну та Грузію в їхньому прагненні реалізувати свої євроатлантичні амбіції.

Раніше в Сенат США внесли законопроект, який скасовує відмову від санкцій проти Nord Stream 2.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал