Президент України Володимир Зеленський у пятницю, 14 лютого, провів зустріч з сенаторами США Рональдом Джонсоном, Джоном Баррассо та Крістофером Мерфі.
Про це повідомляє пресслужба ОП.
Зазначається, що глава держави подякував сенаторам за підтримку України.
«Хочу подякувати вам за двопартійну підтримку. Ми знаємо, що представники обох партій США підтримують Україну – наш суверенітет, територіальну цілісність і допомагають нам не просто на словах», – сказав Володимир Зеленський.
Також Зеленський висловив США подяку за фінансову, військову й технічну допомогу. Сторони обговорили перебіг реформ в Україні, зокрема наголосили на пріоритетності антикорупційної реформи та співпраці з Міжнародним валютним фондом.
«У нас дуже хороші відносини з МВФ. Ми робимо багато для подолання корупції, перезапускаємо правоохоронну систему, ухвалюємо для цього багато законопроектів», – повідомив президент.
Він наголосив, що одним з найбільших своїх завдань бачить зміну іміджу України у світі.
«Ми хочемо, щоб, говорячи про Україну, люди думали не про корупцію, а про те, яка в нас чудова країна з хорошими людьми та привабливим інвестиційним кліматом», – сказав глава держави.
Зеленський розповів про закони, які сприяють деолігархізації, а також наголосив, що Україна готує понад півтисячі державних підприємств для приватизації.
«Ми боремося з монополіями, тепер приватизація відбувається за відкритим конкурсом. І це теж сприятиме боротьбі з корупцією в нашій державі», – зазначив президент.
Сенатори своєю чергою підтвердили, що бачать позитивні зміни у нашій країні, і США готові підтримувати Україну на шляху цих змін.
Як повідомлялося, в п'ятницю, 14 лютого, Україну з візитом відвідають три американські сенатори - Крістофер Мерфі (демократ від штату Коннектикут), Джон Баррассо (республіканець від штату Вайомінг) і Рон Джонсон (республіканець від штату Вісконсін).
Нагадаємо, глава департаменту Держдепу США відвідає Україну з візитом 16 лютого.
Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»