Хабар голові суду: причини неявки адвоката визнали неповажними

Читать на русском
Антикорупційний суд визнав причини неявки адвоката обвинуваченого неповажними і звернувся до дисциплінарної комісії адвокатури.

Вищий антикорупційний суд визнав неповажними причини неявки адвоката, який є захисником одного обвинувачених у справі про одержання неправомірної вигоди головою Дружківського міського суду Донецької області Геннадієм Молібогою.

Такі рішення 24 травня ухвалила колегія суддів ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, ВАКС розділив дві справи Молібоги, в одній з яких обвинувачують Валерія Мелкумяна та Андрію Ладу у дачі хабарів, а в іншій – самого голову Дружківського міськсуду та прокурора Дружківського відділу Краматорської місцевої прокуратури Василя Ягупця. Захисник обвинуваченого прокурор Ягупця Павло Лівочка не з'явився на засідання 9 квітня. Судді встановили, що його неявка була неповажною, а тому вони порушили перед Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури Київської області питання про відповідальність цього адвоката.

За версією обвинувачення, у грудні 2017 року голова Дружківського міського суду Донецької області Молібога отримав від прокурора місцевої прокуратури Ягупця неправомірну вигоду за ухвалення ним рішення про непритягнення двох інших осіб Лади і Мелкумяна (від яких власне і отримав кошти для передачі судді) до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо, справи судді Молібоги передали до антикорупційного суду. Раніше суд передав першу його справу в іншу область. Пізніше, САП направила до суду другу справу Молібоги.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: