Цього року українські банки вже заробили понад 17,5 млрд гривень

Читать на русском
У січні-квітні прибуток українських банків склав 17,538 мільярдів, що на 30% менше, ніж за той же період торік (25,208 млрд грн).
Фото з відкритих джерел

У січні-квітні прибуток українських банків склав 17,538 мільярда, що на 30% менше, ніж за той же період торік (25,208 млрд грн).

Про це свідчать дані Національного банку України.

Зазначають, що доходи банків за цей період склали 80,1 млрд, тоді як роком раніше – 90 млрд. Від’ємний результат від операцій купівлі-продажу та переоцінки склав 3,14 млрд у порівнянні з прибутком в 15,19 млрд у січні-квітні торік.

Валютні кредити: які зміни чекають українцівРада прийняла закони для захисту боржників за валютними кредитами. Що зміниться для українців – на інфографіці.

Витрати банків склали 62,565 млрд грн, тоді в січні-квітні минулого року – 64,796 млрд.

Нагадаємо, за підсумками квітня міжнародні резерви України зросли на 3,6% та становили 28 млрд доларів. Зростання відбулося під впливом валютних надходжень та переоцінки фінансових інструментів. Так, від розміщення єврооблігацій (ОЗДП) у квітні бюджет отримав 1,25 млрд доларів, від продажу облігацій внутрішньої держпозики (ОВДП) – 121,4 млн доларів.

Додамо, в Україні продовжує зміцнюватися національна валюта. Серйозне посилення позицій гривні пов'язане зі зростанням пропозиції від клієнтів банків на валютному ринку України.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: