У двох країнах виявили підробку вакцини Pfizer

Читать на русском
У Польщі та Мексиці виявили підроблені вакцини від коронавірусу американської компанії Pfizer. В одній з країн встигли зробити 80 щеплень.
Фото: U.S. Secretary of Defense /commons.wikimedia.org

У Польщі та Мексиці виявили підроблені вакцини від коронавірусу американської компанії Pfizer. Їх виявили самі представники компанії.

Про це повідомляє газета Wall Street Journal.

Південнокорейська вакцина AstraZeneca пройшла реєстрацію в УкраїніЧастину нової партії залишать для щеплення другою дозою тих, хто вже вакцинований, інші будуть виділені для першого щеплення

Так, у Мексиці вакцина мала підроблене маркування. Зокрема, в штаті Нуево-Леон виявили препарат в певних холодильниках. На вакцинах був зазначений неправильний термін придатності, а також не збігався номер партії з препаратом, відправленим у штат.

При цьому в Мексиці встигли вакцинувати 80 осіб.

Як пише видання, у Польщі підроблену вакцину використати не встигли. У якості вакцини Pfizer там видавали ліки проти зморшок.

Нагадаємо, Україна отримала перші 117 тисяч доз американської вакцини Pfizer тиждень тому. Вакцинація цим препаратом вже проходить у всіх областях. Щеплення роблять у будинках для людей похилого віку.

Також повідомлялося, що Південнокорейська вакцина AstraZeneca пройшла реєстрацію в Україні.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: