Вакцинація від COVID-19: скільки людей вже прищепили в Україні

Читать на русском

В Україні 24 лютого стартувала вакцинація від коронавірусу. Поки її темпи не влаштовують ані главу МОЗ Максима Степанова, ані президента Володимира Зеленського. «Правильною відповіддю на сьогоднішнє зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію є вакцинація, а не локдаун. Ми наближаємося до середини березня і повинні надати більше можливостей людям отримати перші дози вакцини», – наголосив Зеленський і запропонував, щоб до вакцинації залучили мобільні бригади і ресурси ще й інших відомств, крім МОЗ. «Слово і діло» пропонує подивитися, як просувається COVID-вакцинація в країні.

Станом на 10 березня в Україні вакцинували від коронавірусу 23 тис. 480 осіб. Зважаючи на те, що в країні живе близько 41 млн 558,8 тис. українців, виходить, що вакцинували 0,06% населення.

Рекордну для України кількість щеплень від COVID-19 зробили в Донецькій області – 3 тис. 134. Удвічі менше щеплень зробили в Дніпропетровській області – 1 тис. 810.

Від тисячі до 1,4 тисячі щеплень зробили в Черкаській, Тернопільській, Київській, Луганській, Одеській та Вінницькій областях. У Тернопільській області вакцинували від коронавірусу 0,14% населення – це найкращий показник по Україні.

Повільно йде вакцинація в Києві, станом на 10 березня прищепили тільки 650 людей (0,07%). Серед аутсайдерів за темпами вакцинації Запорізька, Закарпатська та Сумська області – там зробили 477,444 та 430 щеплень відповідно.

Раніше «Слово і діло» розібралося, яких побічних реакцій можна чекати від різних COVID-вакцин.

Також ми писали, скільки доз, якої вакцини і коли планує отримати Україна.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал