США запроваджують санкції проти олігарха Коломойського та членів його сім'ї

Читать на русском
Сполучені Штати запроваджують санкції проти олігарха Ігоря Коломойського, якого звинувачують в корупції.

США запроваджують санкції проти олігарха Ігоря Коломойського, якого звинувачують в корупції.

Про це повідомляє Державний департамент США у п'ятницю, 5 березня.

«Я оголошую про публічне присвоєння статусу олігарха і колишнього українського державного діяча Ігоря Коломойського у зв'язку з його причетністю до великої корупції», - йдеться в заяві держсекретаря Ентоні Блінкена.

Коломойський та ПриватБанк: історія відносин (оновлено)ПриватБанк вже більше трьох років перебуває в державній власності. Слово і діло нагадає історію його відносин із колишнім власником Коломойським.

Відзначається, що під час того, як Коломойський очолював Дніпропетровську область із 2014 по 2015 рік, він був причетний до корупційних дій, які підірвали верховенство закону та віру суспільства ц демократичні інститути уряду і суспільні процеси.

«Таке рішення засноване на діях, здійснених Коломойським під час його перебування на (політичній - ред.) посаді, я також хочу висловити стурбованість його зусиллями по підриву демократичних процесів України», - зазначив держсекретар.

Він додав, що дії Коломойського представляють серйозну загрозу для майбутнього України.

Крім Коломойського, США впровадили також санкції проти членів його сім'ї - найближчим родичам заборонили в'їзд до США, йдеться в заяві держсекретаря США Ентоні Блінкена, опублікованій на сайті Державного департаменту.

«...я публічно оголошую (санкції, - ред.) проти наступних найближчих родичів Ігоря Коломойського: його дружини Ірини Коломойської, його дочки Анжеліки Коломойської та його сина Ізраїля Цві Коломойського», - заявив Блінкен.

За його словами, це рішення позбавляє їх права на в'їзд до США.

Раніше Англійський суд зобов'язав колишніх власників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова та інших відповідачів сплатити ПриватБанку додатково 1 млн фунтів стерлінгів до 15 березня 2021 року.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: