ОБСЄ за добу зафіксувала 47 випадків порушення перемир’я на Донбасі

Читать на русском
Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні впродовж доби 8 лютого зафіксувала 47 випадків порушення режиму припинення вогню на Донбасі.
Фото з відкритих джерел

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні впродовж доби 8 лютого зафіксувала 47 випадків порушення режиму припинення вогню на Донбасі.

Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ.

Перемир’я на Донбасі більше немає – КравчукРосійські війська на Донбасі не бажають дотримуватися перемир’я та постійно намагаються його зірвати. Саме тому Україна повинна бути готова до будь-яких провокацій з боку окупантів.

У документі зазначається, що у Донецькій області СММ зафіксувала 42 порушення режиму припинення вогню, з них 7 вибухів невизначеного походження, більшість з яких сталися вдень біля населеного пункту Залізне (кол. Артемове).

За попередню добу, за спостереженнями Місії, в області сталося 106 порушень режиму припинення вогню.

У Луганській області СММ зафіксувала 5 порушень режиму припинення вогню, з них 1 автоматну чергу та 4 невизначених боєприпаси в польоті, в районі неподалік від ділянки розведення біля населеного пункту Золоте.

За попередню добу, за спостереженнями Місії, в області сталося 15 таких порушень.

Всього з початку домовленостей Тристоронньої контактної групи 27 липня 2020 року ОБСЄ зафіксувала в цілому 8 508 порушень режиму припинення вогню.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ посилила свою присутність у Херсонській області для того, щоб ретельніше відстежувати події в анексованому Криму.

Також ми писали, що очільник українського МЗС Дмитро Кулеба заявив, що агресія Росії проти України залишається серед пріоритетів головування Швеції в ОБСЄ у 2021 році.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: