Верховна Рада не призначила Юрія Вітренка першим віцепрем'єр-міністром України – міністром енергетики. За проголосувало 204 депутата, проти – 45.
Це вже не перше голосування за призначення Вітренка міністром енергетики. Раніше, 17 грудня, депутати провалили голосування за його кандидатуру на посаду міністра. У парламенті не вистачило 40 голосів.
Як депутати голосували за призначення Лещенка, Шкарлета і ВітренкаРада призначила міністрами Сергія Шкарлета і Романа Лещенка. Для призначення Юрія Вітренка не вистачило голосів.
Сьогодні комітет ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг підтримав призначення Вітренка на посаду міністра. За це проголосували 14 членів комітету, 2 – утримались, 2 – проти.
Нагадаємо, у грудні 2020 року Кабінет міністрів призначив колишнього виконавчого директора НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренка виконувачем обов'язків міністра енергетики. Пізніше він заявив, що піде з Міненерго, якщо його не призначать міністром.
Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»