В Україні атестації не пройшли близько 2 тисяч прокурорів

Читать на русском
Атестацію прокурорів місцевих прокуратур успішно пройшли 4064 прокурори із заявлених на початку 6 тисяч. Не пройшла третина учасників.
pravda.com.ua

В Україні завершилася атестація прокурорів місцевих прокуратур і військових прокуратур гарнізонів. У ній брали участь 6 тисяч прокурорів, при цьому кожен третій її пройти не зміг.

Такі результати оприлюднила генеральний прокурор України Ірина Венедіктова в Facebook в п'ятницю, 22 січня.

Реформа прокуратури: як перезапустити атестацію і не втратити професіоналівДля того, щоб реформа проходила без порушень прав співробітників прокуратури необхідно внести зміни до законодавства і дати можливість працювати кваліфікованим кадрам.

В атестації брали участь 6 тисяч прокурорів. Успішно її пройшли 4064 прокурори (це 67,7% від загального числа. Тобто, третина прокурорів (32,3%) атестацію не пройшла).

«Завершено атестацію прокурорів місцевих прокуратур та військових прокуратур гарнізонів. Вітаю 4064 прокурорів, які успішно пройшли іспити на знання законодавства та загальні здібності і навички, а також перевірку на відповідність вимогам професійної компетентності та доброчесності. Вони стануть командами нових окружних прокуратур, над створенням яких ми наразі активно працюємо», - написала вона.

Нагадаємо, атестація прокурорів місцевих прокуратур почалася в Україні 15 жовтня минулого року.

У тому ж місяці Венедіктова затвердила стратегію розвитку прокуратури до 2023 року.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал