Між Києвом і Кишиневом може з'явитися транспортний коридор

Читать на русском
Між Києвом і Кишиневом планують створити автомобільний транспортний коридор, який з'єднає шлях між містами.
president.gov.ua

Між Києвом і Кишиневом планують створити автомобільний транспортний коридор, який скоротить шлях між столицею України і Молдови до 5-6 годин.

Про це домовилися президент України Володимир Зеленський і президент Молдови Мая Санду під час її офіційного візиту до Києва 12 січня, передає пресслужба Офісу президента.

Вибори в Молдові: що зміниться після приходу до влади «проєвропейського» президентаРезультати президентських виборів – це лише перший етап перезавантаження еліт, проте орієнтації на Москву більше не буде.

Як заявили в ОПУ, в перспективі цей транспортний коридор буде найкоротшим шляхом з Центрального регіону України в країни Центральної і Південно-Східної Європи.

Проєкт стане частиною Меморандуму з розвитку транспортно-транзитного потенціалу України і Молдови, який підписали глави держав.

У Зеленського відзначили, що даний документ зміцнить співпрацю країн в сфері розвитку інфраструктури, створить нові робочі місця і дасть змогу ефективно використовувати транзитний потенціал.

Крім того, в рамках Меморандуму планується також побудувати міст «Ямпіль - Косеуць» на кордоні, розвинути прикордонну інфраструктуру та під'їзні шляхи на кордоні.

Відзначимо, сьогодні після зустрічі з президентом Молдови Зеленський також заявив, що виступає за перетин кордону між країнами за внутрішніми ID-паспортами. Впровадити такі умови він запропонував як для українців, так і для молдаван.

Нагадаємо, у вівторок, 12 січня, Україну відвідала президент Молдови Мая Санду.

Під час зустрічі в Києві Зеленський і Санду домовилися створити президентську раду.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: