Динаміка міграції в Україні: де живе найбільше зареєстрованих переселенців

Читать на русском

В Україні станом на 30 листопада 2020-го зареєстровані 1 млн 459 тис. 117 внутрішньо переміщених осіб. «Слово і діло» розібралося, як змінювалася міграція українців із окупованих територій Криму і Донбасу протягом останнього місяця.

У Міністерстві соціальної політики повідомили, що станом на кінець листопада кількість облікованих переселенців в Україні зменшилася на 867 осіб, якщо порівнювати з кінцем жовтня. При цьому порівняно з аналогічним періодом 2019 року кількість переселенців збільшилася на 29 тис. 6 осіб.

В Україні зареєстровано 1 млн 459 тис. 117 переселенців. Найбільше їх живе на Донбасі, найменше – на заході України.
Кількість переселенців в УкраїніСлово і ділоЗображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)

Найбільше зареєстрованих переселенців живуть в Донецькій і Луганській областях – 511 тис. 776 осіб та 281 тис. 865 осіб відповідно. Ще 162 тис. 952 переселенці живуть в Києві (в області – 65 тис. 351), 135 тис. 346 переселенців – в Харківській області.

У західних областях України зареєстрованих переселенців мало: 2 тис. 403 людини в Чернівецькій області, 3 тис. 33 – в Рівненській, 3 тис. 102 – у Волинській.

За місяць найбільше внутрішньо переміщених осіб переїхали з Харківської області – 100 людей. У Дніпропетровській області з реєстрації знялися 86 переселенців, у Вінницькій – 62, у Донецькій – 43.

При цьому 431 переселенець переїхав до Києва, 302 – в Київську область, 210 – в Луганську область. Жодних міграційних процесів не відбувалося в Сумській і Тернопільській областях.

Держава в жовтні виплатила внутрішньо переміщеним особам 241,2 млн грн матеріальної допомоги для покриття витрат на проживання та оплату житлово-комунальних послуг. У жовтні минулого року ця сума була трохи більше – 244,4 млн грн.

Раніше Кабінет міністрів затвердив порядок виплат компенсації постраждалим, будинки яких були зруйновані внаслідок російської агресії на Донбасі.

Нагадаємо, «Слово і діло» розібралося, як протягом року змінилася виплата субсидій в Україні.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал