Штат співробітників ОДА: скільки осіб працює в обладміністраціях

Читать на русском

В Україні торік двічі приймалося рішення про скорочення штатів обласних і районних адміністрацій. Улітку ще уряд Володимира Гройсмана зменшив штат обладміністрацій наполовину, восени Кабмін Олексія Гончарука встановив граничну кількість співробітників в ОДА. «Слово і діло» пропонує подивитися, яка зараз загальна чисельність службовців в обласних адміністраціях і скільки осіб фактично працює.

Найбільший штат у Донецькій обладміністрації – передбачена чисельність 1 тисяча 132 особи, фактично зараз працює 841 співробітник. На другому місці за кількістю співробітників – Дніпропетровська ОДА: загальний штат адміністрації – 896 осіб, на службі зараз – 768.

Загальна чисельність Київської, Харківської, Львівської, Запорізької та Луганської обладміністрацій становить більше 700 штатних одиниць. Однак фактично там працюють 500-690 осіб.

Менш як 500 співробітників становить штатна чисельність ОДА Закарпатської, Черкаської та Хмельницької областей.

Нагадаємо, на наших інфографіках можна подивитися, скільки голови обладміністрацій заробили в жовтні, вересні, серпні, липні, червні, травні, квітні і березні.

Також «Слово і діло» писало про те, скільки у голів ОДА штатних і позаштатних радників, і скільки коштує їхнє утримання для місцевого бюджету.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал