Зарплати в регіонах: скільки в квітні заробили голови обладміністрацій

Читать на русском

Через карантинні обмеження зарплати високопосадовців у квітні стали значно менші, ніж у березні, коли деякі голови обласних держадміністрацій отримали по 60-80 тисяч гривен. «Слово і діло» вже писало, скільки в квітні отримали члени уряду, а сьогодні пропонує подивитися, які зарплати нарахували минулого місяця головам обласних адміністрацій.

Нагадаємо, Кабінет міністрів ухвалив постанову, якою зарплати керівників та членів виконавчих органів, членів наглядових рад державних компаній на час карантину обмежили до 10 мінімальних, тобто максимум до 47 тисяч 230 гривень.

«Слово і діло» отримало відповіді на запити щодо нарахувань зарплати топчиновникам, зокрема й головам ОДА.

Найбільшу суму нарахували голові Дніпропетровської ОДА Олександру Бондаренку в розмірі 58 тис. 64 грн. Як пояснили нам в обладміністрації, після того, як за документами проведуть розпорядження щодо утримання нарахувань, у травні із зарплати Бондаренка вирахують «переплату» за квітень, тому наступного місяця він отримає меншу суму.

Новопризначений голова Закарпатської ОДА Олексій Петров приступив до виконання обов’язків 23 квітня, тому йому було нараховано лише 13 тис. 494 грн.

Віталій Федорів, який був призначений головою Івано-Франківська ОДА на день пізніше від свого закарпатського колеги, має лише 11 тис. 60 грн нарахувань до зарплати.

Усім іншим головам обладміністрацій у квітні нарахували «мінімалку» у розмірі 47 тис. 230 грн. Виключенням є голова Запорізької ОДА Віталій Туринок, якому нарахували 46 тис. 862 грн.

Раніше «Слово і діло» писало, скільки в квітні заробили прем’єр-міністр Шмигаль та міністри.

Також ми повідомляли, що у МОЗ відзвітували про виплати медикам у регіонах.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: