Зарплати антикорупціонерів: скільки в серпні заробили глави НАБУ, НАЗК і САП

Читать на русском

В Україні стало на одного антикорупціонера менше: 21 серпня Назар Холодницький за власним бажанням пішов з посади глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. У жовтні має розпочатися конкурс на його місце. «Слово і діло» пропонує подивитися, скільки в серпні заробили глави інших антикорупційних органів.

Найвищі зарплати в минулому місяці були в Національному антикорупційному бюро. Директор НАБУ Артем Ситник заробив 156,9 тисячі гривень. Йому виплатили відпускні, а також компенсацію за невикористану відпустку. Ще більше заробила його заступник Тетяна Варварська – 171,5 тисячі гривень. Вона, як і Ситник, отримала відпускні та компенсацію. Гізо Углава заробив 85,3 тисячі, Анатолій Новак – 47,2.

Глава Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков заробив усього близько 38 тисяч гривень. Його заступники Іван Пресняков і Олександр Стародубцев – 116,2 тисячі і 85,3 тисячі гривень відповідно.

Виконує обов'язки керівника САП зараз Максим Грищук. Його зарплата за серпень становила 69,3 тисячі гривень. Керівникам Державного бюро розслідувань минулого місяця зарплату не нараховували.

Нагадаємо, зарплати очільників антикорупційних органів за липень можна подивитися на нашій інфографіці.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: