Президент підписав зміни до Виборчого законодавства

Читать на русском
Зеленський підписав закон про зміни щодо вдосконалення виборчого законодавства. Його Верховна рада ухвалила 16 липня 2020 року.

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення виборчого законодавства» № 805-ІХ, який Верховна рада ухвалила 16 липня 2020 року.

Документ передбачає врегулювання неузгодженостей, уточнення строків, спрощення виборчих процедур та їхню уніфікацію.

Рада за 101 день до виборів внесла правки до Виборчого кодексуМісцеві вибори 2020. Верховна рада на засіданні в четвер, 16 липня, внесла правки до Виборчого кодексу.

Зокрема, зміни вносяться до Виборчого кодексу України, законів «Про Центральну виборчу комісію», «Про Державний реєстр виборців».

Закон передбачає зміни щодо заповнення виборчих документів, процесу підрахунку голосів, подання документів кандидатами, обмеження для одночасного балотування на місцевих виборах.

Крім того, зміни стосуються питання діяльності Центральної виборчої комісії, функціонування Державного реєстру виборців, притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності за правопорушення під час виборчого процесу.

Нагадаємо, голова Верховної ради Дмитро Разумков у середу, 22 липня, підписав проєкт про зміни до Виборчого кодексу.

15 липня Рада призначила місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року.

Торік 28 грудня президент Володимир Зеленський підписав новий Виборчий кодекс. Він передбачав пропорційну виборчу систему з відкритими регіональними списками.

«Слово і діло» докладно розбиралося в особливостях нового Виборчого кодексу.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал