Парламент зобов'яже міністрів звітувати перед звільненням. Нардепи схвалили за основу законопроект №3195 щодо вдосконалення порядку призначення та звільнення з посад членів Кабінету міністрів.
За документ проголосували 258 нардепів під час пленарного засідання 16 червня.
Погоджувальна рада: за що фракції та групи готові голосувати 16-19 червняВерховна рада цього тижня розгляне законопроект про референдум і оновлену програму Кабінету міністрів.
Закон зобов'язує члена Кабміну бути присутнім і звітувати про виконану роботу під час розгляду питання про його звільнення в разі, якщо він йде з посади за власним бажанням. Міністр має бути присутнім на засіданні комітету ВР і на пленарному засіданні.
Документ регулює і порядок подання такого звіту.
Крім того, законопроект приводить у відповідність з Конституцією України положення регламенту Ради, якими регулюється порядок призначення і звільнення членів уряду.
Раніше Рада прийняла за основу законопроект про захист прав заробітчан.
Також нагадаємо, Рада ввела в Україні новий митний тариф.
Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»