Авторські права і гонорари: чим у 2019 році володів Сергій Рахманін

Читать на русском

1 червня закінчується термін подачі електронних декларацій. Нарешті, суспільство зможе побачити, «чим багаті» народні обранці і чиновники. Сьогодні «Слово і діло» розібралося, що за 2019 рік задекларував глава парламентської фракції «Голос» Сергій Рахманін.

За минулий рік Рахманін заробив за основним місцем роботи 163,6 тис. грн. Також він отримав 5 тис. грн гонорарів та інших виплат, 448 тис. грн доходу від підприємницької діяльності і 27 грн відсотків. На його банківських рахунках лежало 63,4 тис. грн, готівкою у депутата було – 325 тис. грн, 67 тис. дол. та 16 тис. євро. Крім того, Рахманін володів авторськими правами на дві книги.

Зарплата членів його сім'ї склала 106,1 тис. грн (зарплата дружини і дочки), з інших доходів – 22,8 тис. грн, на банківських рахунках – 1,1 тис. грн, готівкою – 45 тис. грн.

Квартири в Києві у сім'ї у спільній власності, також в декларації вказано житловий будинок і земельну ділянку.

Автомобілем Subaru Forester 2013 року володіє дружина народного депутата – Кіра Івашкова. Також в її власності дериватив вартість 592,5 тис. грн, який засвідчує зобов'язання ТОВ «Статус Буд-Прайм» продати майнові права на квартиру.

Раніше ми писали про те, що за 2019 році задекларував глава депутатської групи «Довіра» Олег Кулініч, голова групи «За майбутнє» Тарас Батенко та співголова франції «Європейська солідарність» Ірина Геращенко.

Нагадаємо, «Слово і діло» вивчило, що зобов'язані декларувати чиновники в інших країнах.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал