Декларація Разумкова: елітний автопарк, особняк і квартири

Читать на русском
Голова Верховної ради Дмитро Разумков за 2019 рік заробив близько 178 тис. гривень, отримав понад 10 тис. гривень матеріальної допомоги і дав у борг близько 1 млн доларів.

Голова Верховної ради Дмитро Разумков за 2019 рік заробив близько 178 тис. гривень, отримав понад 10 тис. гривень матеріальної допомоги і дав у борг близько 1 млн доларів.

Про це свідчать дані його декларації, які опубліковані в Єдиному реєстрі декларацій.

Також у декларації Разумков вказав особняк на 500 квадратних метрів під Києвом вартістю майже 3 млн гривень, кілька земельних ділянок, квартири в Києві і області, а також нерухомість дружини в Миколаєві та Черкаської області.

Пересувається Разумков на Toyota Land Cruiser 200 (2013 року), Toyota Camry (2012 року), Tesla Model S (2017 року) і BMW X5 (2016 року). Задекларована вартість автопарку - понад 2 млн гривень, при цьому вартість перших двох авто не вказана.

Дружина Разумкова Юлія Чайка володіє компанією «Бізнесінвестбуд», має контрольний пакет в «Інтерінвест XXI століття» (кредитна організація) і третину в «Українській політконсалтинговій групі».

За 2019 рік Разумков заробив у Раді близько 178 тис. гривень, отримав понад 10 тис. гривень матеріальної допомоги, доходи від бізнесу і зарплата до обрання спікером Ради перевищили 1 млн гривень.

Згідно з декларацією, він також виробляє електроенергію і продає її за «зеленим тарифом» - дохід склав майже 28 тис. гривень. При цьому доходи від бізнесу принесли його дружині майже 4 млн гривень.

Готівкою сім'я Разумкова зберігає 165 тис. доларів і понад 900 тис. гривень. На рахунках у банках понад 130 тис. гривень і 1 325 євро. Крім того, спікер дав у борг близько 1 млн доларів.

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр України Денис Шмигаль задекларував майже 3,4 млн грн доходів, будинок та земельні ділянки.

Нагадаємо, міністр юстиції Денис Малюська задекларував 2,080 млн гривень доходів за 2019 рік, а його дружина Людмила - 1,08 млн гривень доходів.

Також відзначимо, голова парламентської фракції «Голос» Сергій Рахманін також подав щорічну електронну декларацію на посаді народного депутата України.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал