Зарплати в Кабміні: скільки Шмигаль і міністри заробили в квітні

Читать на русском

У квітні, як і в інші місяці карантину, міністри (і ряд чиновників) не зможуть похвалитися високими зарплатами. Згідно з ухваленими змінами до держбюджету, зарплата не зможе перевищувати розмір 10 мінімальних, тобто зможе скласти максимум 47 тисяч 230 гривень. Однак є невелика «лазівка» в цю суму не входять матеріальна допомога, допомога на оздоровлення, допомога по тимчасовій непрацездатності та відпускні. «Слово і діло» пропонує подивитися, скільки з такими умовами заробили члени Кабміну.

Найбільше в квітні заробив віцепрем'єр і міністр цифрової трансформації Михайло Федоров – 113,9 тис. грн. Він отримав компенсацію за невикористану відпустку і допомогу по тимчасовій непрацездатності. Відзначимо, що частина зарплати Федорова – 33 тисячі – повинен перерахувати Фонд соціального страхування. На сьогоднішній день ця сума вважається боргом організації.

Міністр оборони Андрій Таран заробив 78,5 тис. грн, міністр розвитку економіки Ігор Петрашко – 64,4 тис. грн. Однак через введені обмеження «на руки» обидва отримають 47 тис. 230 грн. Міністр інфраструктури Владислав Криклій заробив минулого місяця 63,3 тис. грн. Йому, зокрема, виплатять перерахунок зарплати за минулий період, тому він і отримає більше.

Менше всіх заробила виконуюча обов'язки міністра освіти і науки Любомира Мандзій – 46 тис. грн.

Більше 100 тисяч гривень у квітні заробили кілька заступників міністра цифрової трансформації і два заступники міністра фінансів. В цілому, в квітні, на відміну від попередніх місяців, в зарплатах заступників не було нічого екстраординарного.

Відзначимо, зарплати членів Кабінету міністрів за березень можна подивитися на нашій інфографіці.

Нагадаємо, «Слово і діло» проаналізувало, як міністри виконували обіцянки протягом другого місяця роботи.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал