У Сумах розширили перелік користувачів громадським транспортом у карантин

Читать на русском
Сумський міськвиконком ухвалив постанову, згідно з якою перелік осіб, які можуть користуватися міським громадським транспортом під час карантину, буде розширено.

Сумський міськвиконком ухвалив постанову, згідно з якою перелік осіб, які можуть користуватися міським громадським транспортом під час карантину, буде розширено.

Про це повідомляє інформаційний портал Сумської міськради.

«До категорій громадян, які мають право на проїзд у пасажирському транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах, додати опікунів (піклувальників) над повнолітніми недієздатними особами (обмежено дієздатними) при пред’явленні посвідчення опікуна (піклувальника); осіб, які надають соціальні послуги та осіб, які здійснюють нагляд за особою з інвалідністю І групи або особою, яка досягла 80 років (на підставі довідок про одержання в департаменті соціального захисту населення таких компенсаційних виплат)», - йдеться у рішенні.

Також зміни стосуються видів документів, які повинні мати при собі пасажири. Так, одним із документів, який дає право на проїзд у громадському транспорті у період карантину, є довідка, в якій зазначено прізвище, ім’я та по батькові пасажира, місце його роботи, прізвище керівника (довідка має бути завірена підписом керівника та печаткою органу, який її видав). Раніше це була довідка встановленого зразка.

Для фізичних осіб-підприємців у разі відсутності печатки на зворотній стороні довідки розміщується копія витягу з Єдиного державного реєстру щодо вказаної фізичної особи-підприємця.

Нагадаємо, у Кабміні розробляють план поетапного запуску громадського транспорту. Наступним етапом буде запуск міжміського, а потім - міжобласного сполучення.

Раніше міністр інфраструктури України Владислав Криклій анонсував, що відновлення роботи транспорту в Україні почнеться в червні-липні.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: