У Криму висунули звинувачення голові Меджлісу

Читать на русском
Слідчий комітет РФ в Криму висунув звинувачення голові Меджлісу кримсько-татарського народу Рефату Чубарову через нібито організацію масових заворушень у 2014 році.

Слідчий комітет РФ в Криму висунув звинувачення голові Меджлісу кримсько-татарського народу Рефату Чубарову через нібито організацію масових заворушень у 2014 році.

Про це повідомляє пресслужба СК РФ.

Як повідомляється, нині Рефат Чубаров притягнутий слідством як обвинувачений.

«Йому ставиться організація масових заворушень, що супроводжувалися насильством; публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації, вчинені з використанням засобів масової інформації; а також публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації», - йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується, що Чубаров нібито доручив своєму заступнику Ахтему Чийгозу організувати масові заворушення біля будівлі Верховної ради.

«Прихильники організації із застосуванням сили заздалегідь приготованими палицями і дерев'яними палицями спробували відтіснити від будівлі уряду мітингувальників громадян, членів і прихильників політичної партії «Русское единство». У результаті організованих заворушень було зірвано позачергове засідання сесії депутатів Верховної ради, не менше 80 кримчанам завдано травми, двоє з них померли», - йдеться в повідомленні.

У рамках слідства встановлюються обставини скоєних злочинів, допитується коло осіб з-поміж свідків і очевидців.

Раніше слідком РФ порушив кримінальну справу щодо Чубарова.

Також нагадаємо, Чубаров анонсував марш із материкової України до окупованого РФ Криму.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: