Кабмін відновив Міністерство у справах ветеранів

Читать на русском
Уряд скасував створення єдиного Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб і розділив його на два відомства.

Уряд скасував створення єдиного Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб і розділив його на два відомства.

Відповідну постанову №212 оприлюднено на сайті Кабміну в середу, 11 березня.

Таким чином, в Україні знову з'явилося окреме Міністерство у справах ветеранів. При цьому Міністерство з питань тимчасово окупованих територій, яке існувало до вересня 2019 року, отримало нову назву - Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих осіб.

«Надалі Мінветеранів продовжить забезпечувати формування та реалізацію державної політики в сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей ветеранів та осіб, на яких поширюється дія закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», - заявили у відомстві.

Нагадаємо, у вересні 2019-го Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб було приєднано до Міністерства у справах ветеранів. Відомство отримало назву Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал