Кількість туристів до Чорнобиля виросла в два рази

Читать на русском
У цьому році кількість туристів до Чорнобиля зросла вдвічі, в порівнянні з таким же періодом минулого року.

З початку 2020 року Чорнобильську зону відчуження відвідали вже понад 10 тисяч осіб. Навесні очікується туристичний бум.

Про це повідомив помічник директора державного підприємства «Центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» (ДП «ЦОТІО») Кирило Гарник, пише ТСН.

Літаючий Чорнобиль: яку «диво-зброю» випробовують у РФПід Архангельськом вибухнув пристрій, використання якого було визнане небезпечним ще в середині минулого століття.

Так, за даними центру, в січні у зоні відчуження було 4470 відвідувачів, в лютому - 6210 відвідувачів. Це вдвічі більше, ніж за два зимових місяці минулого року. А в порівнянні в 2017 роком кількість людей, які побували в Чорнобилі, збільшилася вп'ятеро.

«Зазвичай взимку туристів приїжджає менше, але в цьому році дуже комфортні погодні умови, тому ми не відчули суттєвого спаду. Крім того, постійний розвиток інфраструктури сприяє швидкому і комфортному перебуванню в зоні відчуження. З огляду на тренд, який спостерігається в лютому, вважаємо, що в 2020 році буде туристичний бум в Чорнобиль. Щоб задовольнити попит відвідувачів, ми підготували на початок сезону кілька нових маршрутів, зокрема відкриємо і повітряні подорожі по зоні відчуження», - розповів Гарник.

Найбільше туристів з таких країн: Україна, Великобританія, Польща, Німеччина, США, Чехія.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до Чорнобильської зони пустять річкові туристичні маршрути.

Чорнобильська катастрофа: США розсекретили перший звіт своєї розвідки.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал