НАБУ розслідує можливу незаконну передачу в оренду залізничних вагонів

Читать на русском
Національне бюро розслідує можливі зловживання УЗ, військової прокуратури та суду при передачі в оренду вантажних вагонів.

Національне антикорупційне бюро розслідує можливе зловживання службовим становищем працівниками Головної військової прокуратури, посадовими особами ПАТ «Укрзалізниця» та її філії «Рефрижераторна вагонна компанія».

Про це йдеться в рішеннях Вищого антикорупційного суду, повідомляє «Слово і Діло».

На думку заявника у справі компанії «Юнісон Груп», працівники вказаних структур вчини незаконні дії з передачею у межах кримінального провадження на підставі ухвали слідчого судді 1000 залізничних напіввагонів в оренду третім особам. Цим, як вказує заявник, фірмі нанесено збитки.

За словами представника компанії, до цих дій причетні: слідчий Віталій Опанасенко та прокурор Ольга Миргородська військової прокуратури, суддя Печерського районного суду міста Києва Наталія Васильєва, колишній голова правління УЗ Войцех Балчун, член правління УЗ Роберт Залісне, начальник філії «Рефрижераторна вагонна компанія» Алла Мисник та інші працівники УЗ.

У межах цієї справи НАБУ отримало доступ до документів УЗ щодо передачі в оренду цих 1000 напіввагонів; до інформації про рух коштів за рахунками філії «Рефрижераторна вагонна компанія» УЗ в Експрес-Банку, Ощадбанку та Індустріалбанку.

Зазначимо, що військова прокуратура пов'язує компанію «Юнісон Груп» з колишнім міністром доходів та зборів часів президента Віктора Януковича Олександром Клименком. Сам Клименко цей зв'язок заперечував.

Нагадаємо, НАБУ розслідує можливу розтрату коштів Первомайсквугілля. Також детективи ведуть слідство за фактом можливого присвоєння чергового кредиту холдингом «Креатив».

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: