Суд заочно заарештував олігарха Федоричева

Читать на русском
Антикорупційний суд задовольнив клопотання детектива про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно підозрюваного.

Суд заочно взяв під варту олігарха Олексія Федоричева, якого Національного антикорупційного бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють в організації завдання збитків Державній продовольчо-зерновій корпорації України.

Таке рішення 5 лютого ухвалила Вищого антикорупційного суду за результатами розгляду клопотання детектива НАБУ і прокурора САП, повідомляє «Слово і Діло».

Як відомо, НАБУ ще 2 лютого 2017 року склало проект підозри Федоричеву. Вже 7 лютого того ж року НАБУ скерувало запит про міжнародно-правову допомогу щодо вручення підозри олігарху Генеральній прокуратурі Монако. Однак Федоричев відмовився від отримання будь-яких документів. Вже 14 березня 2018 року НАБУ склало нову підозру йому, а 12 квітня – скерувало новий запит до Монако. Як повідомила Дирекція судової служби Монако, місцеві правоохоронці відмовилися давати хід справі про надання міжнародної юридичної допомоги. На думку правоохоронців Монако, у відомостях НАБУ вони не змогли визначити характер справи як кримінальний і вважають їх «суперечками чисто економічного характеру».

Попри це, НАБУ подало до ВАКС клопотання про взяття під варту Федоричева. Вивчивши документ, суддя Широка його задовольнила і заочно взяла під варту підозрюваного.

Нагадаємо, в серпні суд дозволив НАБУ затримати розшукуваного олігарха Федоричева. Однак у липні суд не взяв його заочно під варту.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: