САП отримала доступ до документів у справі голови сільради

Читать на русском
Антикорупційний суд задовольнив клопотання прокурора про надання тимчасового доступу до документів та речей.

Суд надав Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі тимчасовий доступ до документів у справі за обвинуваченням голови Требухівської сільської ради Броварського району Київської області Віталія Куця.

Таке рішення 15 січня ухвалив Вищий антикорупційний суд, повідомляє «Слово і Діло».

Як вважають правоохоронці, Куць, використовуючи свою посаду, отримав доступ до оригіналів рішень сесій 6 скликання Требухівської сільради та вніс до рішення 09 сесії 6 скликання від 28 липня 2011 року №197, рішення 10 позачергової сесії 6 скликання від 07 вересня 2011 року №242 та рішення 14 сесії 6 скликання від 16 грудня 2011 року №338 завідомо неправдиві відомості щодо надання відповідного дозволу. Також він склав та видав 34 витяги з підроблених ним рішень Требухівської сільради Броварського району Київської області щодо надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність вищевказаним особам для будівництва і обслуговування житлового будинку площею 0,25 га кожна за рахунок земель запасу сільської ради, завіривши їх печаткою Требухівської сільради, одноосібним володільцем та розпорядником якої він був.

Також, за версією слідства, сільський голова з метою приховання факту вчинення службового підроблення та видачі завідомо неправдивих офіційних документів підробив підписи від імені колишнього Требухівського сільголови та землевпорядника Требухівської сільради у витягах з рішень ради щодо надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність. У зв'язку з цим детективи просили суд обрати Куцю запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Суд клопотання задовольнив і поклав на підозрюваного такі обов'язки: прибувати за першою вимогою; не відлучатися з населеного пункту, в якому він проживає без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи, а також утримуватися від спілкування зі свідками.

У межах цієї справи САП просила надати доступ до документів Броварської місцевої прокуратури Київської області, оскільки там зберігаються матеріали іншої справи, з якої виділили епізод відносно Куця. Суд клопотання задовольнив.

Нагадаємо, суд відпустив голову сільради під особисте зобов'язання. Також Куця залишили на посаді.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.