Зеленський узаконив лікування українців у «Феофанії»

Читать на русском
Глава держави Володимир Зеленський підписав указ Про забезпечення доступності для громадян медичної допомоги, що надається клінічною лікарнею Феофанія Державного управління справами.

Глава держави Володимир Зеленський підписав указ «Про забезпечення доступності для громадян медичної допомоги, що надається клінічною лікарнею «Феофанія» Державного управління справами».

Про це йдеться на сайті глави держави.   Відповідно до указу Кабінет міністрів і Державне управління справами повинні «у тримісячний термін вжити заходів, необхідних для забезпечення доступності для громадян сучасних методів діагностики і лікування, високоспеціалізованої медичної допомоги, що надається клінічною лікарнею «Феофанія» Державного управління справами».   Указ набирає чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування.   Нагадаємо, 19 жовтня 2017 року Верховна рада ухвалила закон «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів», який став базовим для медичної реформи.   Раніше лікарі «Феофанії» розповіли про стан звільнених з полону РФ українців.

Також нагадаємо, Зеленський підписав закон про «Пласт».

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...