Поліція опублікувала нові докази у справі про вбивство Шеремета

Читать на русском
Поліція ввечері в середу, 18 грудня, опублікувала смс-повідомлення і розмови підозрюваного у вбивстві Павла Шеремета - Андрія Антоненка - про міну і відео її вилучення.

Поліція ввечері в середу, 18 грудня, опублікувала смс-повідомлення і розмови підозрюваного у вбивстві Павла Шеремета - Андрія Антоненка - про міну і відео її вилучення.

Отже, за інформацією правоохоронців, скориставшись правом зателефонувати адвокату, Антоненко о 15:10 надіслав повідомлення невідомій особі з проханням забрати пакет у шафі, о 15:12 написав пост у соціальній мережі про своє затримання, а о 15:14 подзвонив родичеві, щоб переконатися, чи забрав він предмет з квартири.

Перед обшуком у квартирі підозрюваний Антоненко попросив брата дружини винести з помешкання мінуНаціональна поліція України

У поліції повідомили, що 13 грудня в результаті слідчих дій, під час обшуку в офісі, який розташовано на першому поверсі будинку, де жив підозрюваний, виявили предмет, схожий на протипіхотну міну МОН-50.

Очевидці у своїх поясненнях вказали, що сусід з третього поверху, який, за словами правоохоронців, є братом дружини Антоненка, який проживає спільно з ним, залишив на зберігання предмет, назвавши його роутером. Зазначений предмет був захований в купюроприймачі терміналу. У поліції призначили комплексну експертизу, у тому числі молекулярну.

Боєприпас вилучили в офісному приміщенні, розташованому на першому поверсі будинку, де жив Андрій Антоненко разом з дружиною і її братом.

Призначено комплексну експертизу, у тому числі молекулярну.

Про те, що Антоненко перед обшуком просив винести з квартири міну, також раніше повідомляли ЗМІ.

Раніше повідомлялося, що підозрюваний Андрій Антоненко відмовляється надавати свідчення слідству у справі вбивства журналіста.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: