Стосовно Єфремова закрили одну зі справ

Читать на русском
Печерський райсуд Києва закрив справу стосовно колишнього лідера Партії регіонів Олександра Єфремова за звинуваченням у голосуванні за так звані диктаторські закони 16 січня 2014 року.

Печерський райсуд Києва закрив справу стосовно колишнього лідера Партії регіонів Олександра Єфремова за звинуваченням у голосуванні за так звані диктаторські закони 16 січня 2014 року.

Про це повідомляє Судовий репортер.

Повідомляється, що адвокати просили суд закрити справу, так як орган досудового слідства кваліфікував дії Єфремова, Сергія Гордієнка і Олександра Стояна як такі, що призвели до тяжких наслідків немайнового характеру. Однак прийнятий в травні 2014 року закон у зв'язку з підготовкою до безвізового режиму з ЄС декриміналізував злочини в цій частині.

З обвинувального акта і клопотання адвокатів вбачається, що матеріального збитку не було завдано, постраждалі у справі відсутні, а цивільний позов не піддавався. При цьому в постанові Печерського суду не зафіксовано заперечення прокурора.

У результаті суддя закрив справу з посиланням на п. 4 ч. 1 ст. 284 КПК України, яка дозволяє закривати кримінальне провадження після вступу в силу норми про декриміналізацію.

Раніше Антикорупційний суд відмовився розглядати цю справу.

Нагадаємо, 22 липня суд вирішив, що Єфремов може бути відпущений з-під варти під цілодобовий домашній арешт. Він вийшов з СІЗО в Старобільську вранці 24 липня.

25 липня Єфремов прибув до Києва, йому наділи електронний браслет.

Цілодобовий домашній арешт колишнього голови фракції Партії регіонів у Верховній раді Олександра Єфремова скасований рішенням Старобільського районного суду Луганської області 18 вересня.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: