Дифтерія на Закарпатті: депутати звернулися за допомогою до Угорщини

Читать на русском
Народні обранці Закарпаття звернулися до консула Угорщини в Україні Бугайло Йожефу з проханням допомогти з постачанням в регіон сироватки проти дифтерії.

Народні обранці Закарпаття звернулися до консула Угорщини в Україні Бугайло Йожефу з проханням допомогти з постачанням в регіон сироватки проти дифтерії.

Про це пише УНІАН у п'ятницю, 25 жовтня.

Дітей без щеплень не пустять до школи та дитсадку. Чи потрібні такі заходи?З 1 вересня наявність щеплень є обов'язковою умовою для відвідування дітьми шкіл і дитячих садків. Інакше до освітніх установ не пустять.

У зверненні наголошується, що за інформацією МОЗ, в Україні в наявності було понад 190 флаконів сироватки від дифтерії, наданих у якості гуманітарної допомоги ВООЗ і розподілених по всіх областях. Однак на Закарпатську область було виділено лише 8 флаконів сироватки, які вже були використані.

«З метою запобіганню виникнення епідемії, звертаємося до вас з проханням приєднатися до вирішення нагальної проблеми і допомогти з постачанням вкрай необхідних ліків, а саме 100 флаконів дифтерійного антитоксину», - йдеться у зверненні нардепів.

Нагадаємо, в Ужгороді зафіксовано спалах дифтерії в місцевому університеті. На даний момент відомо про 15 хворих з клінічними ознаками дифтерії.

Раніше в КМДА розповіли, скільки випадків захворювання на дифтерію було в Києві за рік.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: