Верховний суд розгляне скаргу АМКУ на скасування штрафу «Укртатнафті»

Читать на русском
Верховний суд відкрив провадження за скаргою комітету на рішення суду, яким скасували штраф низці компаній.

Верховний суд відкрив провадження за скаргою Антимонопольного комітету України на рішення суду, яким скасували штраф на понад мільярд гривень для ПАТ «Укртатнафта» за вчинення антиконкурентних узгоджених дій.

Таке рішення 3 жовтня ухвалив Касаційний господарський суд, повідомляє «Слово і Діло».

Як відомо, 23 березня 2017 року АМКУ оштрафував «Укртатнафту» на 1,002 млрд грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Ці порушення стосувалися антиконкурентних узгоджених дій щодо спотворення результатів аукціонів, проведених 18, 31 березня, 20 травня, 17 червня та 15 липня 2015 року. Своєю чергою «Укртатнафта» подала позов до АМКУ, в якому просила визнати це рішення недійсним. Рішенням від 7 серпня 2017 року Господарським судом міста Києва позов задоволено.

На вказане рішення комітет подав апеляційну скаргу. 14 березня сформували новий склад суду та поновлено апеляційне провадження. Пізніше суд знову змінив склад і призначив розгляд скарги на 10 червня. Вже 10 червня до суду не з'явився представник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у зв'язку з цим суд відклав засідання на 1 липня. 1 липня до суду знову не з'явився представник САП, а також представник ПрАТ «Українська міжбанківська валютна біржа», тому суд відклав розгляд до 17 липня.

Вже 17 липня апеляційний госпсуд залишив рішення без змін. Тому Антимонопольний комітет подав касаційну скаргу. Верховний суд провадження за скаргою відкрив і призначив розгляду на 31 жовтня.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: