Богдан літав з Азаровим в РФ на переговори про відмову асоціації з ЄС - «Схеми»

Читать на русском
Керівник Офісу президента України Андрій Богдан в 2013 році брав участь у переговорах тодішнього прем'єр-міністра Миколи Азарова з керівництвом Росії про відмову від асоціації з Євросоюзом.

Керівник Офісу президента України Андрій Богдан в 2013 році брав участь у переговорах тодішнього прем'єр-міністра Миколи Азарова з керівництвом Росії про відмову від асоціації з Євросоюзом.

Про це йдеться у розслідуванні програми «Схеми».

Андрій Богдан: «незаслужене» звання та грамота від Азарова у розпал Євромайдану || СХЕМИ №230Радіо Свобода

Як повідомляється, про участь Богдана в переговорах, які проходили в Санкт-Петербурзі, свідчать дані про перетин ним російського кордону, а також робочий документ з складом української делегації, де фігурує його прізвище.

Зазначається, що через місяць після повернення в Київ та після рішення уряду Азарова призупинити асоціацію з Європейським союзом Богдан був нагороджений державною відзнакою.

«За проведення превентивних антикорупційних заходів, створення умов нетерпимості та формування негативного ставлення до корупції», і зокрема, за «підготовку довідкових матеріалів для прем'єр-міністра України», - йдеться в клопотанні про нагородження.

Нагадаємо, раніше Верховний суд відхилив скаргу на призначення Андрія Богдана главою Адміністрації президента в травні 2019 року. У скарзі йшлося про те, що призначення Богдана є протиправним, оскільки на нього через люстрацію поширювалася заборона займати посаду глави Адміністрації президента.

Також Богдан не виключив можливості взяти участь у виборах міського голови Києва. Богдан додав, що виконав свою функцію на посаді керівника ОП, тому міг би «зайнятися чимось серйозним».

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал