Члени ЦВК відреагували на розпуск комісії

Читать на русском
Так, екссекретар ЦВК Наталія Бернадська на своїй сторінці в Facebook подякувала команді за роботу.
Екссекретар ЦВК Наталія Бернадська

Члени Центральної виборчої комісії відреагували на розпуск колегіального органу.

Вони вважають рішення про його розпуск політичних і невмотивованим, але не бачать сенсу оскарження. Так, екссекретар ЦВК Наталія Бернадська на своїй сторінці в Facebook подякувала команді за роботу.

Рада достроково звільнила всіх членів ЦВК: як голосували нардепиВерховна рада звільнила весь склад Центральної виборчої комісії. Нагадаємо, оновилася ЦВК тільки восени минулого року.

«Я щиро вдячна всій команді секретаріату Центральної виборчої комісії за цей складний рік, коли ми разом без вихідних і відпочинку провели вибори до ОТГ і дві національні виборчі кампанії... Сподіваюся, що в цій непередбачуваній подорожі під назвою життя ми ще обов'язково зустрінемося!», - зазначила вона.

У коментарі журналістам останні події Бернадська назвала «новою реальністю».

«Вперше в Україні з'явилася партія монобільшості в парламенті. І, звичайно, природним є їхнє бажання перезавантажити всі можливі органи, незважаючи на 7-річний термін повноважень, передбачений законом для ЦВК, щоб чергові вибори проводилися тим складом ЦВК, який не має ніякого відношення до тих парламентаріїв, які підуть на ці вибори», - зазначила екс-секретар ЦВК.

Колишній заступник голови ЦВК Євген Радченко розцінює рішення про розпуск ЦВК, як політичне.

«Якщо парламент вважає так, то нехай так буде», - зазначив Радченко.

Нагадаємо, 13 вересня Верховна рада схвалила постанову про дострокове припинення повноважень всіх членів Центральної виборчої комісії.

Відзначимо також, в Раді розповіли про принципи формування нового складу ЦВК.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: